Новини та статті

Акції Новини Статті Все

Pizza33 дарує радість дітлахам

Дарувати діткам щастя – обов’язок кожного дорослого на землі.

9 серпня команда компанії Pizza33 відвідала центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деснянського району. Це був другий захід з центром соціальних служб за це літо. Організація займається всебічним розвитком дітей інвалідів, сиріт, дітей учасників АТО, дітей біженців з Луганської та Донецької областей. Ми переконані, що обов’язок кожного дорослого допомагати діткам, особливо тим, хто рано пізнав ціну втрати і жорстокість життя. Адже діти – це наше майбутнє.

Було привезено смачну піцу та соки. Ми поспілкувалися з дітлахами, вислухали віршики, пограли в ігри, порозв’язували задачки та наробили море селфі. Деякі працівники, навіть відчули себе знову 8-річними. Робити добро – прекрасно!

В кінці було проведено опитування, яка ж піца найбільше сподобалася – і безумовним фаворитом виявилась піца “Чотири сири”! Не секрет, що “Чотири сири” – найулюбленіша піца в нашій доставці, навіть більше – найкраща сирна піца по Києву.

Що ж, попереду у нас заплановано ще багато цікавих заходів. Хочеться побажати всім нам частіше посміхатися, насолоджуватися життям та смакувати найкращу в світі піцу33.

До нових зустрічей!