Новини та статті

Акції Новини Статті Все

5 причин відвідати театр, а після – замовити піцу додому

27 березня – світ святкує день театру.

Pizza33 приєднується до культурного осередку нашого суспільства. Вітаємо всіх артистів і поціновувачів прекрасного! 5 причин, чому варто відвідати спектакль у столичному театрі.

Причина №1 - гра акторів

Театр вважається найсильнішим засобом впливу на людину, оскільки побачивши те, що відбувається на сцені, глядач асоціює себе з тим чи іншим персонажем - втім, як і в кіно. Але тут є величезна перевага - актори грають перед тобою. Власне, театр - це і є життя, тут немає другого шансу (другого дубля). Таким чином, глядач пропускає через себе набагато більше емоцій, співпереживає і радіє, складаючи єдине ціле з актором.

Арме́н Джигарханя́н

- Коли суспільство не має ідеалів - театр йому не потрібен.

Причина №2 -  унікальна можливість

Довгий час театр був розвагою, доступною для обраної публіки: потрапити туди могли не всі. Хоча задоволення це було аж ніяк не дешевим, мова йдеться не про вартість квитка: погано одягнену публіку в зал не пускали (до речі, тут може стати в нагоді ось цей пост).
Існує думка, що театр і зараз є елітарний вид мистецтва. Але, на мій погляд, деякі люди просто перестали цінувати театральні постановки, вважаючи їх нудними. У той час як за часів Шекспіра, вони могли стати початком війни.

Причина №3 - культурне виховання / нові відкриття

Театр називають синтезом усіх мистецтв (музика, архітектура, живопис та інші). Людина, особливо дитина, обов'язково знайде для себе щось нове і цікаве. Театр - це школа, адже завдяки наочній подачі моралі, критики злодіянь, захоплення добрими справами і відважними вчинками, сприяє формуванню естетичного смаку, може допомогти знайти рішення особистої проблеми. Що вже говорити про поповнення словникового запасу і залучення до світових літературних шедеврів.

Причина №4 - можливість для знайомства / різноманітність відносин

«Чому чоловіки не ходять до театру?» - заголовок повідомлення, поміченого на одному з жіночих інтернет-ресурсів, де було сказано, що дівчині за службовим обов'язком доводиться часто бувати в театрі. І там вона бачить в основному дівчат і жінок - girls only! Адже дійсно, рідко можна почути від сучасного чоловіка слова про його бажання сходити до театру, а тим більше отримати від нього запрошення. А я знаю, що натовпи молодих представниць прекрасної статі не проти подивитися «Ангелів смерті» або «Юнону і Авось», наприклад. Уявіть, наскільки дивно і приємно буде вашій обраниці отримати настільки нестандартне (в наші-то дні) запрошення.

Причина №5 - «Я думаю, отже, я існую»

Театр - це більше, ніж просто спектакль. Людина, яка дійсно отримує задоволення від відвідування театру, дивиться ширше. Сьогодні перед нами стоїть величезна проблема аморальності. Культурні цінності і традиції поступово відходять на другий, третій, четвертий план. Сучасне покоління ( «Покоління Apple» - як варіант назви для нового роману Віктора Пелевіна) не знає історії рідної держави, не читає класиків і часто просто відмовляється думати.

Ходіть до театрів, замовляйте нашу піцу – насолоджуйтесь життям!