Новини та статті

Акції Новини Статті Все

Топ-5 гастрономічних фестивалів в Італії

Якщо вас коли-небудь запитають, яку країну варто нагородити медаллю за гастрономічні фестивалі - сміливо називайте Італію! Крім широко відомого Pizzafest, осінь в Італії порадує гурмана цілим спектром кулінарних шедеврів. О 5 причинах захоплюватися італійськими гастрономічними традиціями читайте в нашій публікації.

1) Фестиваль винограду (Марино, 5 жовтня)

Таке виноградне свято проводиться в старовинному містечку Маріно, неподалік від Риму. У день відкриття фестивалю все місто прикрашається виноградними скибками: виноград можна зустріти на стінах, підвіконнях і балконах будинків, у вітринах магазинів, на дверях кафе і ресторанів, на парканах і статуях міських фонтанів. Щороку для святкування збору врожаю з 150 тонн винограду готують 3000 літрів місцевого білого вина. Козирем свята стає вино, що ллється зі спеціального фонтану, побудованого ще в 17 столітті.

2) Фестиваль шоколаду (Перуджа, 17-26 жовтня)

На час проведення фестивалю місто Перуджа стає солодкою столицею світу. Місце проведення обрано не випадково: Перуджа - батьківщина компанії «Perugina», найбільшого в Італії шоколадного виробника. Знамениті цукерки «Baci» (що перекладається як «поцілунок») зі щасливими побажаннями всередині виробляються саме тут. Чого тільки не роблять з шоколаду, як тільки не подають його в Перуджі: кондитерські вироби, косметика, майстерно виконані шоколадні фігурки, сотні начинок і сортів. Любителям шоколаду сподобається!

3) Фестиваль Білих трюфелів (Сан-Миниато, кожні вихідні листопада)

Білий трюфель - гордість Італії, а білі трюфелі з району Сан-Миниато вважаються найціннішими в світі грибами, королями їжі! Саме тут був знайдений найбільший в світі білий трюфель, вага якого склала 2,5 кг. Під час фестивалю можна навчитися правильно вибирати трюфелі, готувати цей дорогоцінний гриб з різними гарнірами і соусами, а також взяти участь в аукціоні і купити трюфелі.

4) Фестиваль повільної їжі (Турин, 23-27 жовтня)

В італійському Турині в жовтні проводиться фестиваль «повільної їжі» Salone del Gusto. Рух slow food висловлює протест проти такого популярного явища фастфуду і є його повною протилежністю! Страви тут готують довго і ретельно, використовуючи  тільки екологічно чисті і корисні продукти. У павільйонах імпровізованих ринків можна знайти і скуштувати смачну і корисну їжу з усієї Італії, і навіть з різних інших країн світу!

5) Фестиваль сиру (Бра, 13-16 вересня)

Італія виробляє близько 500 сортів сиру, при чому кожна провінція спеціалізується на своїх сортах. Моцарелла традиційно готується в Неаполі, горгондзола - в районі Паданськой рівнини, парміджано - це традиційний пармкий сир. Оскільки Фестиваль сиру - це захід міжнародний, то, природно, тут можна зустріти не тільки італійські ласощі, але і сири Греції, Швейцарії, Франції, Боснії, Болгарії, Румунії ... Понад 20 країн представляють на фестивалi свою продукцію - а це понад тисяча сирів. Дітям також буде цікаво на такому фестивалі, адже частина ярмарки присвячена молочним виробам: йогуртам, морозиву, молочним коктейлям.